Асоціація ОРЕМ-Україна
Суворова, 4/6 Киев
+380445904508 +380445904508

Зустріч з Генеральним секретарем EURELECTRIC паном Кристіаном Рубі

24.01.2018 17:00

Делегація Асоціації ОРЕМ провела у місті Брюссель переговори з Генеральним секретарем EURELECTRIC паном Кристіаном Рубі з метою офіційного оформлення членства Асоціації ОРЕМ України в Європейській асоціації EURELECTRIC. В ході переговорів Генеральний секретар К.Рубі запевнив українську делегацію, що разом з набуттям Асоціацією ОРЕМ України членства в EURELECTRIC керівництво цієї європейської організації та він особисто надаватимуть всебічне сприяння українській стороні у вирішенні  пріоритетних завдань Асоціації ОРЕМ. Генеральний секретар EURELECTRIC К.Рубі офіційно вручив Президенту Асоціації Григоровському В.В. рахунок на сплату членського внеску до EURELECTRIC на 2018 рік, після чого з керівником департаменту DSO EURELECTRIC Ф.Макманамаром було обговорено питання участі представників Асоціації ОРЕМ України у заходах Комітету з питань DSO протягом поточного року.

Григоровський
Віталій Володимирович
Президент Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1960 р.н. Дипломований економіст, магістр МВА. Заслужений економіст України. Загальний стаж професійної діяльності – 36 років. 10 років працював у економічному й енергетичному департаментах Секретаріату Кабінету Міністрів України, зокрема, керував сектором моніторингу енергозбереження та регулювання електроенергетики. 2003–2006 рр. перший заступник голови Держкоменергозбереження України, 20062011 рр. заступник та перший заступник голови НАЕР, 20112014 рр. перший заступник голови Держенергоефективності України.

Дубовик
Сергій Федорович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1961 р.н. Має чотири вищі освіти, дві з яких отримані в європейських вишах. Кандидат наук з державного управління, доцент. Фахівець у сфері паливно-енергетичного комплексу з 30-річним стажем професійної діяльності. Працював у паливно-енергетичному управлінні Секретаріату Кабінету Міністрів Украіни (19972011 рр.), у т.ч. п’ять років  на посаді начальника відділу електроенергетики. 20112015 рр. заступник голови Держенергоефективності Украіни, головним напрямом  роботи якого був розвиток відновлюваної енергетики.

Киричок
Олександр Семенович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

Кандидат технічних наук, доцент. Академік Академії енергетики України. Провідний фахівець у сфері енергоефективності та енергозбереження, стратегічного планування програм і заходів енергоефективності в різних галузях промисловості України. Має великий досвід роботи в урядових органах державного управління – Державній інспекції з енергозбереження та Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України. Постійний учасник міжнародних науково-технічних конференцій. Автор більше ніж 50 наукових робіт з питань енергозбереження у вітчизняних та зарубіжних профільних виданнях.

Гридасов
Олександр Іванович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1941 р.н. Працював начальником відділу ціноутворення Мінекономіки України. Займав посаду члена НКРЕ України та голови НКРЕ України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: