Асоціація ОРЕМ-Україна
Суворова, 4/6 Киев
+380445904508 +380445904508

Негода знеструмила 41 населений пункт Львівщини

02.12.2016 11:24

Унаслідок пошкодження низьковольтного кабелю знеструмлено частину абонентів на вулиці Тракт Глинянський у Львові.

У ніч на 2 грудня внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 41 населеного пункту у Львівській області. До відновлення їм енергопостачання залучено бригади обленерго.

Про це повідомили в п’ятницю, 2 грудня, на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Натомість у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації поінформували сьогодні, що 1 грудня та вночі 2 грудня на території області були зафіксовані сім порушень у роботі систем життєзабезпечення населення.

Зокрема, 2 грудня о 02:40 унаслідок пошкодження низьковольтного кабелю знеструмлено частину абонентів на вулиці Тракт Глинянський у Львові. А в Мостиському районі1 грудня о 23:20 унаслідок пошкодження лінії електропередач знеструмлено14 населених пунктів (12 – повністю, а два – частково).

У Золочівському районі 2 грудня о 00:38 унаслідок пошкодження лінії електропередач повністю знеструмлено два населених пункти, у Яворівському районі 2 грудня о 02:42 унаслідок пошкодження лінії електропередач знеструмлено 20 населених пунктів (13 – повністю, а сім – частково), у Дрогобицькому районі 2 грудня о 05:19 унаслідок пошкодження лінії електропередач зненструмлено шість населених пунктів (чотири –  повністю, а два –  частково), у Жовківському районі 2 грудня о 05:40 унаслідок пошкодження лінії електропередач частково зненструмлено один населений пункт, а в Сокальському районі 2 грудня о 05:45 у наслідок спрацювання системи автоматики, також частково зненструмлено один населений пункт.

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Григоровський
Віталій Володимирович
Президент Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1960 р.н. Дипломований економіст, магістр МВА. Заслужений економіст України. Загальний стаж професійної діяльності – 36 років. 10 років працював у економічному й енергетичному департаментах Секретаріату Кабінету Міністрів України, зокрема, керував сектором моніторингу енергозбереження та регулювання електроенергетики. 2003–2006 рр. перший заступник голови Держкоменергозбереження України, 20062011 рр. заступник та перший заступник голови НАЕР, 20112014 рр. перший заступник голови Держенергоефективності України.

Дубовик
Сергій Федорович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1961 р.н. Має чотири вищі освіти, дві з яких отримані в європейських вишах. Кандидат наук з державного управління, доцент. Фахівець у сфері паливно-енергетичного комплексу з 30-річним стажем професійної діяльності. Працював у паливно-енергетичному управлінні Секретаріату Кабінету Міністрів Украіни (19972011 рр.), у т.ч. п’ять років  на посаді начальника відділу електроенергетики. 20112015 рр. заступник голови Держенергоефективності Украіни, головним напрямом  роботи якого був розвиток відновлюваної енергетики.

Киричок
Олександр Семенович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

Кандидат технічних наук, доцент. Академік Академії енергетики України. Провідний фахівець у сфері енергоефективності та енергозбереження, стратегічного планування програм і заходів енергоефективності в різних галузях промисловості України. Має великий досвід роботи в урядових органах державного управління – Державній інспекції з енергозбереження та Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України. Постійний учасник міжнародних науково-технічних конференцій. Автор більше ніж 50 наукових робіт з питань енергозбереження у вітчизняних та зарубіжних профільних виданнях.

Гридасов
Олександр Іванович
Член Президії Асоціації операторів розподільчих електричних мереж

Біографічна довідка:

1941 р.н. Працював начальником відділу ціноутворення Мінекономіки України. Займав посаду члена НКРЕ України та голови НКРЕ України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: